Krovinių pervežimas jūra: kodėl verta rinktis?

Krovinių gabenimas jūros transportu yra vienas paklausiausių transportavimo būdų, kadangi leidžia gabenti įvairaus dydžio ir svorio; standartinius ir nestandartinius krovinius. Daugiau kaip kaip 80 proc. visų krovinių yra gabenami jūros transportu, kadangi tai neretai yra vienintelis būdas nugabenti tam tikrą krovinį į reikalingą vietą.

UAB „Smart shipping“ organizuoja įvairių krovinių gabenimą jūros transportu į visas pasaulio šalis ar iš jų, bei užtikrina, kad krovinių pervežimas jūra atitiktų geriausią kainos ir kokybės santykį.

Kokie yra krovinių transportavimo jūra privalumai?

  • Mažesnė kaina lyginant su kitomis transportavimo rūšimis;
  • Nėra apribojimų krovinių dydžiui ar svoriui, pralaidumui;
  • Kroviniai yra apsaugomi nuo neigiamo oro poveikio, vagysčių, sugadinimų, taigi yra saugiai nugabenami į paskirtą vietą.

UAB „Smart shipping“ teikia šias krovinių gabenimo jūros transportu paslaugas:

pilnų konteinerių (FCL), birių krovinių (BULK), dalinių krovinių (LCL), negabaritinių krovinių, skystų krovinių, atšaldytų krovinių, „Break Bulk“ krovinių gabenimą bei multimodalines paslaugas.

Be to, įmonė vykdo ir papildomas paslaugas, kaip krovinių iškrovimas ir pakrovimas, VGM nustatymas, konsultavimas dėl konosamento pildymo instrukcijų, bendradarbiavimas su muitinės padaliniais.

Įmonės profesionalumas ir ilgametis aukščiausio lygio paslaugų teikimas logistikos srityje garantuoja, kad Jūsų kroviniai pasieks savo tikslą saugiai, numatytu laiku ir pareikalaus mažiausių investicijų.