Daliniai kroviniai: gabenimo kryptys

Daliniai kroviniai yra apibrėžiami kaip kelių klientų kroviniai, gabenami viena transporto priemone. Įprastai toks gabenimo būdas yra laikomas itin ekonomišku ir draugišku aplinkai, kadangi viena transporto priemone yra pristatomi keli užsakymai. Kitaip tariant, transporto priemonėje yra užsakoma vieta kliento kroviniui, o ne visa transporto priemonė vienam kroviniui. Tokiu būdu pigios siuntos gabenamos daug efektyviau.

Šis transportavimo būdas rekomenduotinas atvejais, kai krovinys siekia iki trijų tonų arba iki dešimties kubinių metrų. Krovinys yra pristatomas „nuo durų iki durų“ (tai yra, tiesioginiam gavėjui) arba į gavėjo pasirinktą muitinės postą.

Dalinio krovinio pristatymo laikas priklauso nuo krovinio kiekio ir gabenimo maršruto. Pavyzdžiui, nuo/iki Vilniaus krovinys gali keliauti 1-2 dienas (su Baltijos šalimis); 4-5 dienas (su Skandinavijos ir Beniliukso šalimis); 5-6 dienas (su Anglija, Italija, Austrija, Ispanija, Balkanų šalimis); 3-10 dienų (su NVS šalimis).

UAB „Smart shipping“ priklausantys sandėliai yra ypač tinkami atvežtų krovinių saugojimui ir konsolidavimui. Reikalingos transporto priemonės dalinių krovinių gabenimui parenkamos priklausomai nuo situacijos, nors dažniausiai dalinių krovinių gabenimui yra naudojamas antžeminis transportas.

Pagrindinės kelių transporto kryptys: krovinių gabenimas į Norvegiją, Suomiją, Švediją, Angliją, Airiją, Vokietiją, Belgiją, Prancūziją, Olandiją, Ispaniją, Austriją, Šveicariją, Italiją, Čekiją, Vengriją, Bulgariją, Slovakiją, Slovėniją, Rumuniją, Turkiją, Daniją, Lenkiją, Baltijos šalis, NVS šalis.

Taip pat gabenami kroviniai iš Lenkijos, Baltijos šalių, Skandinavijos šalių, Anglijos, Airijos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Austrijos, Čekijos, Bulgarijos, Rumunijos, Vengrijos, Slovėnijos, Turkijos, Slovakijos.

Pagrindinės oro ir jūrų transporto kryptys: Azija, Europa, Šiaurės ir Pietų Amerika.

Lietuvoje dalinių krovinių pervežimo kryptys: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Jonava.

Kaip yra gabenami daliniai kroviniai?

  1. Krovinys yra paimamas iš siuntėjo iki „UAB Smart shipping“ sandėlio Vilniuje arba Klaipėdoje;
  2. Esant poreikiui, krovinys sutvarkomas pagal reikalavimus;
  3. Esant poreikiui, sutvarkoma krovinio dokumentacija;
  4. Krovinys išsiunčiamas į paskirties vietą (parinkus optimaliausią transportavimo būdą);
  5. Krovinys pristatomas į nurodytą vietą.

Mes visuomet siekiame pasirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį sprendimą. Susisiekite su mumis dėl užsakymų ir detalesnės informacijos telefonu ar elektroniniu paštu.