Krovinių gabenimas geležinkeliais

Viena seniausių transporto rūšių – traukiniai – savo aktualumo gabenant sunkiasvorius ir didelius krovinius nepraranda iki šių dienų. Traukiniai yra viena pigiausių ir ekologiškiausių transporto rūšių, suteikianti galimybę vežti krovinius dideliais atstumais už sąlyginai nedidelę kainą.

Be to, vežant krovinius geležinkeliais yra užtikrinamas krovinių saugumas ir nepriklausomybė nuo transporto spūsčių, žmogiškųjų veiksnių bei oro sąlygų.

Krovininiai traukiniai leidžia vieno reiso metu gabenti kur kas didesnės apimties krovinius, negu autotransportas. Be to, krovininiai traukiniai yra idealus pasirinkimas negabaritinių ir techninių pakrovos sąlygų neatitinkančių krovinių pervežimui, kai tuo tarpu autotransportu juos gabenti būna itin sudėtinga ir neekonomiška. Negana to, krovininiai traukiniai pasižymi saugumu, tikslumu, pigume ir mažu avaringumu.

Ilgametė įmonės „UAB Smart shipping“ patirtis ir bendradarbiavimas su partneriais suteikia galimybę klientams siūlyti geriausias krovinių pervežimo geležinkeliais sąlygas. Šiuo atveju ypač aktualus krovinių gabenimas į  NVS šalis bei Europos Sąjungą, Kiniją.

Įmonė užtikrina, kad krovinių gabenimas geležinkeliais būtų organizuojamas sklandžiai, sparčiai ir profesionaliai. Į teikiamas paslaugas įeina krovinių pakrovimas ir iškrovimas, krovinių žymėjimas ir jų paskirstymas, krovinių sandėliavimas ir paruošimas tolimesniam gabenimui, krovinių dokumentų tvarkymas ir reglamentavimas, viso pervežimo proceso organizavimas ir daug kitų.

Verta pažymėti, jog įmonė bendradarbiauja su plačiu partnerių tinklu ES, NVS šalyse ir Vidurio Azijoje. Toks platus bendradarbiavimas sąlygoja tai, kad kroviniai gali būti gabenami „nuo durų iki durų“. Be to, kadangi įmonė turi nuosavą importo-eksporto bei muitinės terminalą ir yra įsikūrusi šalia geležinkelio atšakos bei Vilniaus oro uosto, – klientų užsakymai yra atliekami itin greitai ir sklandžiai.

„UAB Smart shipping“ pasižymi plačiu krovininių vagonų nuomos asortimentu: krovinius vežame dengtais vagonais, pusvagoniais, platformomis, biraliniais (hoperiais), cisternomis. Taip pat įmonė nuomoja ir organizuoja konteinerių pervežimus geležinkeliais.

Susisiekite su mumis, jei norite atrasti geriausius gabenimo sprendimus savo kroviniui – patyrę specialistai Jums suteiks išsamią informaciją apie įmonės vykdomą veiklą ir galimus krovinių gabenimo būdus, priklausomai nuo Jūsų poreikių ir situacijos.