APIE MUS

UAB „Smart shipping“ teikia paslaugas individualiems subjektams ir verslo įmonėms. Įmonės teikiamų paslaugų spektras yra itin platus ir pagal poreikį yra praplečiamas, o klientams yra suteikiama galimybė viską įsigyti „iš vienų rankų“.

Kadangi klientai mums gali patikėti krovinių pervežimo procesą nuo A iki Z, – užsakymus vykdome greitai ir sklandžiai, o krovinius pristatome vietoje ir laiku. Užsisakant mūsų siūlomų paslaugų paketą yra išvengiama komunikacijos trikdžių bei papildomų laiko ar finansinių nuostolių.

Patikėdami mums savo logistikos rūpesčius, būsite nuolatos išsamiai ir operatyviai informuojami apie vykdomus darbus ar atsiradusias kliūtis; taip pat turėsite galimybę susisiekti su mumis bet kuriuo jums patogiu metu.

UAB „Smart shipping“ teikiamos paslaugos:

Dėl Jums reikalingų paslaugų ir jų įkainių kreipkitės telefonu arba elektroniniu paštu.

„UAB „Smart shipping“ suteikia klientams puikią galimybę prekiauti įvairia produkcija skirtingose pasaulio šalyse – tiek ES, tiek trečiosiose šalyse. Kitaip tariant, klientams užsisakius mūsų paslaugas, pasirūpiname jų prekių pristatymu į paskirties vietas.

Mūsų teikiamos e-komercijos paslaugos:

  • Verslo klientui (B2C) logistika ES ir trečiosiose šalyse (pvz., greitos siuntos į/iš užsienį);
  • Verslo verslui (B2B) logistika ES ir trečiosiose šalyse;
  • Prekių pristatymas į „Amazon“ sandėlius;
  • Krovinių sandėliavimas;
  • Just-in-time (savalaikės gamybos) logistika.

Kodėl verta rinktis mus?

UAB „Smart shipping“ bendradarbiauja su plačiu tarptautinių kurjerių tinklu, tad gali operatyviai pristatyti Jūsų produkciją į bet kurią ES ar trečiųjų šalių vietą. Prekės gali būti pristatytos „nuo durų iki durų“ (tiesioginiam gavėjui arba į pardavimo vietą).

Savo klientams padedame nuo pat pirmųjų žingsnių: sutvarkome ir įforminame reikalingus dokumentus; užtikriname tinkamą produkcijos įpakavimą ir sandėliavimą; parenkame optimaliausią transportavimą ir užtikriname spartų produkcijos pristatymą į paskirties vietą.

UAB „Smart shipping“ dėl skaitmenizacijos įrankių klientams padeda sutaupyti, sumažinti logistikos kaštus, tačiau išlaikyti konkurencingumą savo srityje tarptautiniu mastu.

 

Susisiekite su mumis ir kartu atrasime geriausiai Jums tinkantį elektroninės prekybos sprendimą!