Sertifikatai eksportui į Afrikos žemyną

UAB „Smart shipping“ rūpinasi ir krovinių transportavimu į Afrikos žemyną bei organizuoja sertifikatų išdavimą, siekiant eksportuoti prekes į Afrikos žemyną. Klientams išduodami ECTN, FERI, BIETC, BSC, CNCA, CEE sertifikatai.

ECTN sertifikatas yra reikalingas eksportuojant į Kongo Respubliką, Čado Respubliką, Togą, Burkina Fasą, Burundį, Libiją, Gvinėją, Centrinę Afrikos Respubliką. Šis sertifikatas turi būti pateiktas per penkias dienas po krovinio išvykimo. Tuo tarpu atvykstant į Afrikos valstybę be ECTN sertifikato, užsitraukiama piniginė bauda.

BSC sertifikatas yra reikalingas eksportuojant į Madagaskarą, Dramblio Kaulo krantą, Senegalą, Malį, Sierą Leonę, Nigeriją.

FERI sertifikatas yra reikalingas eksportuojant į Kongo Demokratinę Respubliką ir turi būti pateiktas kartu su siunčiamu kroviniu.

BIETC sertifikatas yra reikalingas eksportuoti į Gaboną. Sertifikatas turi būti patvirtinimas ne vėliau kaip penkios dienos po išvykimo.

 

CNCA sertifikatas yra reikalingas eksportui į Angolą ir turi būti išsiųstas kartu su kroviniu.

CEE sertifikatas yra reikalingas eksportui į Visau Gvinėją ir turi būti pateikti per penkias dienas po išvykimo.

Eksportuojant prekes į atitinkamas šalis be reikalingų sertifikatų, vežėjas užsitraukia pinigines baudas.

Susisiekite su mumis dėl sertifikatų kroviniams į Afriką išdavimo – užtikrinsime, kad juos gautumėte operatyviai ir laiku, o Jūsų krovinių gabenimas vyktų sklandžiai.

Beje, sertifikatai bus išduodami daug greičiau, jei kartu pateiksite reikalingų dokumentų kopijas: laivo konosamentą, laivybos linijos transportavimo sąskaitą faktūrą, komercinę sąskaitą faktūrą, gavėjo kontaktinius duomenis, pakavimo sąrašą, TI numerį (eksportuojant į Kongą).