Konteinerinių krovinių gabenimo paslaugos

Krovinių gabenimas vandens ir jūrų transportu yra laikomas ekonomiškiausiu, o kartais ir vieninteliu galimu transportavimo būdu. Pavyzdžiui, sunkūs ir negabaritiniai kroviniai kartais gali būti ekspedijuojami tik laivais.

UAB „Smart shipping“ klientams siūlo plataus spektro krovinių transportavimo jūra paslaugas. Kroviniai gabenami ir ekspedijuojami „nuo durų iki durų“ (iš bet kurios pasaulio vietos į užsakovo nurodytą pristatymo vietą).

Kodėl verta rinktis mūsų įmonę?

UAB „Smart shipping“ samdo tik kvalifikuotus ir savo srities profesionalus, yra sukaupusi didelę krovinių gabenimo jūrų transportu patirtį. Taip pat įmonė bendradarbiauja su muitinės tarpininku tinklu bei tarptautinėmis laivininkystės kompanijomis, kas užtikrina sklandų krovinių ekspedijavimą ir gabenimą visame pasaulyje.

Pagrindinės konteinerinių krovinių gabenimo kryptys: 

Azija, Šiaurės Amerika, Centrinė Amerika, Karibai, Europa, Afrika, Australija ir Okeanija. Šiomis kryptimis gali būti gabenami pilni ir daliniai kroviniai; negabaritiniai kroviniai.

Apie konteinerizaciją ir galimybes

1956-aisiais tankeris, kurio kroviniai buvo įpakuoti į konteinerius, pirmą kartą istorijoje išplaukė į kitą šalį. Šiandien dėl konteinerizacijos galimybių kroviniai gali būti gabenami daug sparčiau ir operatyviau. Konteineris gali būti pakraunamas bet kurioje vietoje, kaip ir nuplukdomas bet kuria kryptymi ir bet kuriuo metu.

UAB „Smart shipping“ taip pat teikia ir papildomas paslaugas, kaip konteinerių ar dalinių krovinių gabenimas sausumos transportu, konteinerių konsolidavimas, multimodalinių ir intermodalinių maršrutų organizavimas. Kroviniai gali būti gabenami įvairių dydžių ir paskiričų konteineriuose: standartiniuose, padidintos talpos, atvirų platformų ar atviru stogu, šaldytuvuose, tank konteineriuose.

Be to, įmonė organizuoja ir jūrinių konteinerių (LOC, SOC) frachtavimą bei ekspedijavimą, o esant poreikiui ir jų pardavimą. 

Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu.