Sandėliavimo paslaugos

Įmonė UAB „Smart Shipping“ yra sukaupusi ilgametę sandėliavimo paslaugų patirtį. Bendradarbiaudami su partneriais, teikiame ES prekių, visų laisvai cirkuliuojančių prekių ir muitinės prižiūrimų prekių sandėliavimo paslaugas pagal individualius poreikius.

Galime saugiai sandėliuoti bet kurių ES ir ne ES įmonių bei fizinių asmenų prekes įvairiuose sandėliavimo taškuose – tiek ilgą laiką, tiek trumpai. Paruošiame importuojamas, eksportuojamas ar tranzitu gabenamas prekes ir atliekame kitas būtinas su sandėliavimu susijusias paslaugas.

Mūsų teikiamos sandėliavimo paslaugos:

Kodėl verta rinktis mus?

Užtikriname specializuotą ir pastovią prekių priežiūrą, sandėliuojame prekes aukščiausios klasės sandėliuose – stelažų, lentynų, grindų, lauko aikštelių zonose ir kitur. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių.

Mūsų naudojamų sandėlių temperatūra yra reguliuojama, todėl galime sandėliuoti temperatūrai jautrias prekes visais metų laikais. Esant poreikiui, užsakome muitinės prižiūrimus ar laikinojo, atviro prekių saugojimo ir kitos paskirties sandėlius/zonas/aikšteles.

Atkreipiame dėmesį, jog visi LR ir ES fiziniai, juridiniai asmenybės bei organizacijos atviruose muitinės sandėliuose gali laikyti ne ES pagamintas prekes be importo muito, ekonominių draudimo mokesčių/apribojimų. Bendradarbiaudami su mumis būsite tikri, kad muitinės sandėliuose Jūsų prekės bus sandėliuojamos saugiai, išlaikant jų prekinę išvaizdą. Taikome draudimą nuo galimų rizikų.

Krovos ir transportavimo sandėliuose darbams UAB „Smart Shipping“ specialistai naudoja šiuolaikišką, aukščiausios klasės, skirtingų keliamųjų galių krovimo techniką. Taip pat turime specialią įrangą popierių rulonų ir kitų specifinių prekių krovimui. Esant poreikiui, užsakome ir didesnės galios bei skirtingos paskirties krovimo techniką.

Be krovimo technikos, savo klientams užtikriname įvairių prekių priežiūros, paruošimo techniką – nuo markiravimo, svėrimo, spausdinimo iki įvyniojimo įrenginių. Pasirūpiname visomis reikalingomis eksploatacinėmis medžiagomis.

UAB „Smart Shipping“ specialistai taip pat atlieka pilną prekių judėjimo sandėlyje apskaitą, likučių ir kt. ataskaitas. Galime atrinkti, surūšiuoti, matuoti, sverti, paženklinti prekes, suformuoti užsakymus, suorganizuoti jų paskirstymą ir pristatymą.

Naudodamiesi specialiomis sandėliavimo technologijomis, savo klientams suteikiame galimybę realiu laiku stebėti prekių judėjimą sandėliuose, prekių likučius, būti informuotiems apie poreikį papildyti sandėlius ir kitas su kroviniais susijusias operacijas (dokumentus, nuotraukas, išlaidas ir pan.).

Užtikriname aukščiausios kokybės, maksimaliai optimizuotas sandėliavimo paslaugas už patrauklią kainą!

Amazon siuntos – grąžinimas ir sandėliavimas

Amazon.com, Inc pristatė atnaujintą prekių grąžinimo politiką, leidžiančią klientams grąžinti produktus be kontaktavimo su pardavėjais, kurie nėra bendrovės dalis. Naujoji politika taip pat užtikrina „grąžintinų gražinamųjų išmokų“ funkciją, kuri nurodo, jog už tam tikrus produktus pardavėjai turi teisę gauti išmokas.

Viena iš UAB „Smart Shipping“ paslaugų – savo klientams suteikiame galimybę lengvai ir greitai susigrąžinti prekes iš Amazon sandėlių bei gauti priklausančias išmokas.

Užtikriname ne tik prekių grąžinimą iš Amazon, bet ir jų saugų sandėliavimą. Mūsų teikiamas Amazon siuntu sandeliavimas galimas iš Vokietijos ir kitų partnerių šalių grąžinamų krovinių. Mes surenkame prekes, sandėliuojame jas pagal poreikį ir pargabename norimu būdu – į Jūsų sandėlį ar kitur.

Susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime, kad iš Amazon grąžintos siuntos Jus pasiektų saugiai ir greitai!