Sunkiasvoriai ir negabaritiniai kroviniai: gabenimo galimybės

UAB „Smart shipping“ vykdo sunkiasvorių ir negabaritinių krovinių gabenimą įvairiomis transporto priemonėmis – laivais, automobiliais, traukiniais, lėktuvais. Mes suteikiame galimybę pervežti sunkiasvorius krovinius, viršijančius leidžiamus svorio ir dydžio kriterijus, galiojančius tranzitinėse šalyse.

Įmonės vykdomas sunkiasvorių krovinių vežimas vyksta tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Kadangi šis procesas yra gana sudėtingas, reikalaujantis daug žinių ir patirties, – svarbu užtikrinti, kad jis būtų atliekamas savo srities profesionalų.

Kokių sunkiasvorių krovinių gabenimas atliekamas mūsų įmonėje?

  • Metalo ir gelžbetonio gaminiai;
  • Moduliniai, karkasiniai namai;
  • Vandens transporto priemonės;
  • Pramonės įranga;
  • Kiti sunkiasvoriai, negabaritiniai kroviniai.

Be to, užtikriname kokybišką savo klientų konsultavimą ir optimalaus krovinių transportavimo parinkimą, krovos maršrutų (taip pat ir multimodalinių), krovos pristatymo būdų parengimą; įforminame reikalingus dokumentus, atliekame reikalingus skaičiavimus, vykdome darbų kontrolę, krovinių ekspedijavimą, suteikiame kitas būtinąsias paslaugas.

Bendradarbiaudami su Klaipėdos uosto krovos įmonėmis ir kitais partneriais užsienio šalyse, galime garantuoti profesionalų sunkiasvorių krovinių gabenimo organizavimą.