Krovinių pervežimas autotransportu - platus paslaugų spektras

Krovinių vežimas autotransportu yra viena iš dažniausiai vykdomų ir didžiausių įmonės „UAB Smart shipping“   paslaugų – įmonė veža krovinius visose Europos ir NVS šalyse, o pats sausumos krovinių gabenimas ir ekspedijavimas yra organizuojamas kvalifikuotų ir ilgametę patirtį sukaupusių transporto vadybininkų.

Be to, autotransportu gali būti gabenami kroviniai ir į tokias pasaulio vietas, kaip Kinija ar Kazachstanas.

Kodėl krovinių pervežimas autotransportu toks svarbus?

Jei transportavimas jūra, oru ar geležinkeliais prasideda ir baigiasi nustatytuose terminaluose, tai autotransportas leidžia pristatyti krovinius į tiesioginę jų paskirties vietą. Kitaip tariant, autotransportu yra užtikrinamas krovinių pervežimas „nuo durų iki durų“.

Be to, krovinių gabenimas autotransportu pasižymi dideliu manevringumu ir greičiu, bei yra rekomenduotinas vežti smulkias krovinių partijas (kadangi autotransportui būdinga maža talpa ir sąlyginai didelis avaringumas).

„UAB Smart shipping“  savo klientams siūlo pervežimo paslaugas, gabenant nuo 100 kg iki 200 tonų svorio krovinius. Taigi autotransportu gabenami tiek daliniai kroviniai, tiek pilni kroviniai; taip pat – negabaritiniai bei sunkiasvoriai kroviniai.

Organizuojame tarptautinius krovinių pervežimai autotransportu šiais maršrutais:

  • Reguliarūs dalinių krovinių gabenimai ir ekspedijavimas iš ES ir NVS šalių į Lietuvą;
  • Krovinių transportavimas ir ekspedijavimas į Ukrainą, Azerbaidžaną,  Kirgiziją, Uzbekistaną, Kirgiziją, Kazachstaną, Gruziją, Armėniją;
  • Skubūs krovinių gabenimai į Baltarusiją ir Baltijos šalis;
  • Pavojingų krovinių transportavimas;
  • Skubių krovinių pristatymas per 24 val. mikroautobusais;
  • Krovinių pervežimai Klaipėdoje.

Autotransportu gali būti pervežami vertingi, pavojingi, negabaritiniai kroviniai; diplomatiniai kroviniai; asmeniniai daiktai; biuro inventoriai iš Europos ir Azijos valstybių ar į jas ir kt. Taip pat „UAB Smart shipping“  užsiima krovinių dokumentų tvarkymu, krovinių sandėliavimu ir paruošimu tolimesniam gabenimui, papildomu draudimu, fizinės sukarintos palydos organizavimu.