Grūdų krovos galimybės

Grūdų krova ir grūdinių krovinių gabenimas dvidešimties pėdų konteineriais itin supaprastina krovinio logistiką. Tokiu būdu gabenant krovinius, nereikia jų kaupti sandėliuose, o krovinių išsiuntimas gali būti vykdomas kas savaitę.

Įprastai į konteinerius yra pakraunama 24-27 tonos krovinių, priklausomai nuo lyginamojo svorio. Ir nors dvidešimties pėdų konteinerio tūris siekia apie 33 kubinius metrus, realiai konteineris gali būti užkraunamas iki 30-32 kubinių metrų.

Kaip vyksta krova?

Prieš sandėliuojant ar perkeliant krovinį į konteinerius, iš pradžių krovinys yra patikrinamas. Patikrinimo metu yra nustatoma krovinio kokybė, apžiūrima, ar jame nėra kenkėjų ar šalutinių priemaišų.

Po to grūdinės kilmės kroviniai yra iškraunami į sandėlius, atliekant krovinio monitoringą ir iškredituojant vagonus „Klaipėdos“ arba „Draugystės“ stotyse. Iškrovus krovinius, vagonai yra išsiunčiami atgal. Kroviniai pristatomi savivarčiais.

Į konteinerius grūdinius krovinius galima sukrauti keliais būdais: pilant grūdus kiaušininiu krautuvu; pavertus konteinerius tam tikro laipsnio kampu. Taip pat konteinerių vertimas gali būti atliekamas naudojant specialius įrenginius ir po to supilant grūdus specialiu krautuvu. Tai yra pats optimaliausias ir saugiausias grūdų krovos būdas.

UAB „Smart shipping“ organizuoja visus grūdų krovos etapus – krovinio atvežimą, krovinio kokybės ir kitų duomenų nustatymą, konteinerių atrinkimą ir instaliavimą, fumigaciją, frachtavimą bei reikalingų dokumentų įforminimą.

Susisiekite su mumis ir jau šiandien gaukite geriausius grūdų transportavimo ir krovos pasiūlymus!