Diplomatinių krovinių gabenimas

Viena iš UAB „Smart Shipping“ teikiamų paslaugų – diplomatinių krovinių gabenimas ir diplomatų perkraustymas. Mūsų įmonėje dirbantys profesionalai užtikrins, kad išvengtumėte visų rūpesčių, susijusių su diplomatinių krovinių pakavimu, pakrovimu, muitinės tarpininkavimu bei transportavimu oro, jūros ar sausumos transportu.

Mūsų teikiamos paslaugos apima ambasadų biurų įrangos, diplomatų ir jų šeimų, asmeninių daiktų ir kitų diplomatinių krovinių perkraustymą. Mes išspręsime visus Jūsų klausimus, susijusius su asmeninių daiktų pakavimu, transportavimu, baldų, transporto priemonių gabenimu, krovinių tvirtinimu/pakrovimu, tranzito laiko apskaičiavimu, iškrovimo ir pakrovimo procesais visose šalyse, muitinės procedūromis, krovinių sandėliavimu, krovinių pristatymu nuo durų iki durų ir kitomis paslaugomis.

Šia veikla užsiimame ne vienerius metus, todėl savo klientams garantuojame profesionalumą, preciziškumą ir šimtaprocentinį saugumą.

Kodėl verta rinktis mus?

Diplomatų rotacija iš vienos šalies į kitą reikalauja greito ir efektyvaus asmeninių daiktų bei kitų diplomatinių krovinių transportavimo. Mes bendradarbiaujame su kvalifikuotais ir patikimais vežėjais, numatome optimaliausią maršrutą su kuo mažiau perkrovimų, o diplomatinių krovinių pakavimui ir transportavimui naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, todėl galite būti tikri, kad Jums reikalingas paslaugas įvykdysime greitai ir efektyviai.

Tarptautiniu mastu gabenami diplomatiniai kroviniai turi būti tinkamai deklaruojami muitinėje. Mes pasirūpiname, kad Jums nereikėtų rūpintis jokiomis muitinės tarpininkavimo paslaugomis (nuo dokumentacijų tvarkymo iki atstovavimo) bet kurioje pasaulio šalyje.

Dirbdami su klientais visuomet atsižvelgiame į individualius jų poreikius, palaikome pastovų ryšį, o pasikeitus aplinkybėms ar atsiradus kliūtims – priimame greitus ir tinkamus sprendimus. Diplomatiniu kroviniu gabenimas ir kitos paslaugos mūsų įmonėje atliekamos laikantis tarptautinių saugumo reikalavimų bei aukščiausių klientų aptarnavimo standartų.

Teikiame platų paslaugų spektrą – nuo diplomatų ir jų šeimų, krovinių perkėlimo į naują gyvenamąją vietą toje pačioje šalyje iki perkėlimo tarptautinių mastu į bet kurią pasaulio šalį. Logistikos procesus atliekame oro, jūros ir kelių transportu. Dirbame tiek su Lietuvos, tiek su užsienio ambasadomis ir atskirais diplomatais. Taip pat teikiame visas muitinės paslaugas, profesionalias konsultacijas įvairiais logistikos klausimais.

Ilgametė UAB „Smart Shipping“ diplomatinių krovinių gabenimo patirtis ir bendradarbiavimas su tarptautiniais logistikos centrais leidžia suorganizuoti optimaliausius maršrutus ir atlikti kitus reikalingus darbus, kad klientų kroviniai būtų transportuojami mažiausiais kaštais.