Multimodaliniai krovinių pervežimai

UAB „Smart shipping“ vykdomi multimodaliniai krovinių pervežimai yra vykdomi vežant krovinius mažiausiai dvejomis skirtingomis transporto rūšimis (jūrų – kelių, oro – geležinkelių, kelių – geležinkelių ir t.t.).

Multimodaliniai pervežimai yra ypač veiksmingi gabenant negabaritinius krovinius, pristatant prekes iš tolimųjų vietovių (pavyzdžiui, JAV ar Azijos valstybių) ar dirbant Rusijos bei kitų NVS šalių rinkose.

Tarptautinis multimodalinis krovinių pervežimas yra efektyvus siekiant sumažinti transportavimo kainą, tuo pačiu pristatant krovinius nustatytu laiku.

Multimodaliniai krovinių pervežimai vykdomi krovinius iš automobilių pakraunant į vagonus, iš sandėlių – į automobilius ir t.t. Kadangi krovinių perkrovimai vyksta įmonės teritorijose, tai leidžia tiesiogiai kontroliuoti krovinių pervežimus bei operatyviai parengti reikalingus dokumentus.

Negana to, įmonė bendradarbiauja su plačiu agentų ir partnerių tinklu ES, NVS šalyse, Vidurio Azijoje ir kitur. Visa tai leidžia klientams pasiūlyti sparčiausius ir finansiškai palankiausius multimodalinių krovinių pervežimo būdus.

Išskiriame pagrindinius multimodalinio transportavimo privalumus:

  • Mažesnė CO2 emisija;
  • Eismo optimizavimas;
  • Saugumas;
  • Sparta.

Multimodalinio krovinių transportavimo būdu teikiame šias paslaugas:

pilnų ir dalinių krovinių pervežimą ES (taip pat vykdomas ir krovinių vežimas į Norvegiją ar iš jos), NVS, Vidurinės Azijos šalyse; konteinerių transportavimą; negabaritinių ir techninių pakrovos sąlygų neatitinkančių krovinių pervežimą; vertingų ir kenskmingų krovinių pervežimą ir jų dokumentų tvarkymą bei kitas importo ir eksporto paslaugas.

Susisiekite su mumis dėl krovinių pervežimo multimodaliniu būdu – kartu atrasime geriausią ir Jums palankiausią sprendimą!